Szkoła jest jednostką podległą Gminy Nieporęt (http://www.nieporet.pl)
  • Tarcza szkolna
Godło Państwowe

Motto szkoły:

"Rzeczą dla człowieka najważniejszą jest wychowanie.

Albowiem każda rzecz dobrze rozpoczęta daje nadzieje dobrego wyniku."

Antyfon Sofista


Przedszkole z tradycjami100 lat niepodległościSzkola z tradycjami

Apel Walentynkowy podsumowujący pracę Szkoły po I półroczu

(Zam: 07.02.2020 r., godz. 14.12)
.
Apel Walentynkowy podsumowujący pracę Szkoły po I półroczu


W walentynkowej atmosferze nauczyciele i uczniowie podsumowali pracę Szkoły po I półroczu. Piernikowe serca o różnej wielkości otrzymali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki edukacyjne, wyróżnili się wzorową frekwencją, działali aktywnie w Samorządzie Uczniowskim, reprezentowani Szkołę podczas WOŚP, na konkursach wiedzy i zawodach sportowych.

Jako pierwsi zostali nagrodzeni Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki edukacyjne, czyli elita wiedzy, najlepsi z najlepszych, prymusi.

Klasy I- III- wyróżniające wyniki w nauce:
Zuzia Kielak kl. I, Marysia Świerczewska kl. I, Małgosia Adamczyk kl. II, Oliwia Borek kl. II, Erwin Paff kl. II, Bartosz Wardak kl. II, Antoni Wardak kl. II, Bartosz Pałka kl. II, Filip Bednarski kl. III oraz Wojtek Świerczewski kl. III.

Klasy IV-VIII – najwyższe wyniki w nauce:
Wiktoria Borek kl. VII (5,43), Aleksander Włodarczyk kl. IV (5,18), Julia Szraga kl. V (5,08), Alexander Drabik kl. VII (5,07), Gustaw Włodarczyk kl. IV (5,00), Maria Kielak kl. V (5,00), Natalia Pałka kl. VI, Żaneta Sitarska kl. IV, Aleksandra Ostrowska kl. V, Wiktor Szraga kl. VI, Kinga Adamczyk kl. IV, Martyna Szczerbak kl. VII, Nadia Szczerbak kl. IV, Julia Broszkiewicz kl. V, Wiktoria Broszkiewicz kl. V, Aleksander Szostek kl. VIII, Vera Miernik kl. IV, Amelia Kalinowska kl. VII, Kaj Włodarczyk kl. VIII, Helena Gałuszka kl. IV, Angelika Lis kl. V, Anita Sitarska kl. VI, Emilia Szmigiel kl. VI, Hanna Pogroszewska kl. VII, Wiktoria Siekaniec kl. VI, Kamila Wardak kl. IV, Gabriel Waś kl. IV, Laura Gerej kl. V, Mateusz Świerczewski kl. V, Joanna Wiejak kl. VIII, Weronika Święs kl. IV oraz Aleksandra Broszkiewicz kl. VII.

Zimno, słota czy skwar- są tacy Uczniowie, którzy darzą naszą Szkołę wyjątkowym uczuciem i są jej w 100% wierni. Zawsze są na czas i nigdy się nie spóźniają.

Nagrody za wzorową frekwencję otrzymali:
Jakub Dąbkowski kl. I, Oliwia Borek kl. II, Dawid Szkiełko kl. II, Antoni Wardak kl. II, Bartosz Wardak kl. II, Aleksander Włodarczyk kl. IV, Gustaw Włodarczyk kl. IV, Adam Chocimski kl. IV, Kamila Wardak kl. IV, Filip Wiesiołek kl. V, Mateusz Świerczewski kl. V, Wiktoria Broszkiewicz kl. V, Filip Szkiełko kl. V, Wiktor Szraga kl. VI, Patryk Wiejak kl. VI, Wiktoria Borek kl. VII, Martyna Szczerbak kl. VII, Hassib Baqer kl. VII, Alexander Drabik kl. VII oraz Aleksander Szostek kl. VIII.

Wszędzie ich pełno, mają głowy pełne pomysłów i chętnie się nimi dzielą- czyli Uczniowie-aktywiści.

Za aktywną działalność w Samorządzie Uczniowskim zostali nagrodzeni:
Joanna Wiejak i Kaj Włodarczyk kl. VIII, Anita Sitarska kl. VI oraz Żaneta Sitarska kl. IV

Dumnie reprezentują Szkołę, są jej wizytówką- czyli Uczniowie, którzy zawsze dbają o dobry wizerunek swojej Szkoły i osiągają sukcesy.

Za reprezentowanie Szkoły podczas WOŚP zostali nagrodzeni:
Julia Broszkiewicz, Wiktoria Broszkiewicz, Maria Kielak, Aleksandra Ostrowska, Magdalena Sieradzka oraz Julia Szraga- uczennice klasy V


Nagrody za reprezentowanie Szkoły w konkursach wiedzy:
Filip Bednarski kl. III, Bartosz Wardak kl. II, Aleksander Szostek kl. VIII, Wiktoria Borek kl. VII, Natalia Pałka kl. VI, Alexander Drabik kl. VII, Anita Sitarska kl. VI, Martyna Szczerbak kl. VII, Wiktor Szraga kl. VI, Joanna Wiejak kl. VIII, Kaj Włodarczyk kl. VIII.

Nagrody za reprezentowanie Szkoły w zawodach sportowych:

Wiktorai Borek kl. VII, Hanna Pogroszewska kl. VII, Natalia Pałka kl. VI, Anita Sitarska kl. VI, Anna Trzonkowska kl. V, Milena Szmigiel kl. V, Piotr Sepkowski kl. VII, Dawid Pawelczyk kl. VIII, Piotr Poprawa kl. VIII, Igor Trzonkowski kl. VIII, Damian Maczek kl. V oraz Daniel Maczek kl. V.

Podczas apelu wręczono również nagrody Uczniom, którzy wykonali najlepsze prace na konkurs zorganizowany w ramach realizacji projektu „Stop Uzależnieniom. Uczeń wolny od uzależnień”. Panie Agnieszka Ogrodzka- Gradek oraz Joanna Wardak (koordynatorzy projektu) wręczyły nagrody ufundowane przez Radę Rodziców następującym uczniom:
kategoria klas I-III
1 miejsce- Filip Kowalczyk- Głażewski kl. II
2 miejsce- Kacper Kubalski kl. I
3 miejsce- Wojciech Świerczewski kl. III
kategoria klas IV-VIII
1 miejsce- Natalia Wardak kl. VII
2 miejsce- Julia Rzeszotek kl. IV
3 miejsce- Laura Gerej kl. V

Nas koniec apelu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pogratulowali sukcesów wszystkim swoim koleżankom i kolegom oraz zaprosili na wieczorną dyskotekę walentynkową, podczas której nastąpi rozdanie walentynek i rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejszą kartę walentynkową”.

Drodzy Uczniowie!
Nagrodzonym Uczniom gratuluję, a jeszcze nie nagrodzonych zachęcam do pracy. Proszę, abyście pamiętali, że dzięki ciężkiej pracy Waszej i Nauczycieli, nasza Szkoła jest miejscem, gdzie nie tylko można się wiele nauczyć, ale również rozwijać, spełniać marzenia, a czasami po prostu spędzić czas w gronie przyjaciół i osób o podobnych zainteresowaniach.

Lidia Wize

Ps. Wszystkim życzę wspaniałych ferii!



Statystyka strony

Strona oglądana: 246 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Lidia Wize, data: 07.02.2020 r., godz. 00.00
Wprowadził:Agata Ostrowska, data: 07.02.2020 r., godz. 14.12
Ostatnia aktualizacja:Agata Ostrowska, data: 07.02.2020 r., godz. 21.25
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
07.02.2020 r., godz. 21.25Agata OstrowskaEdycja strony
07.02.2020 r., godz. 14.12Agata OstrowskaDodanie strony

Copyright

© 2013-2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wólce Radzymińskiej
Zawartość merytoryczna: mgr Lidia Wize, e-mail: sekretariat@zspwr.nieporet.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 grudnia 2013 r.